Ankara Oto Çekici

Ankara oto çekici ve Ankara oto kurtarıcı, Ankara oto kurtarma ve Ankara yol yardım

Ankara oto çekici Türkiyenin her yerinde çekici hizmeti veren firmamız, Oto çekici firması ankara.

Ankara’da Oto Çekici işini kaliteli ve profesyonel ekibimiz ile 7 Gün 24 Saat hizmet veren yol yardım firması ve firmaları içinde güvenli hizmet veren bir firmadır…

Ankara oto çekici ve oto kurtarma
Ankara oto çekici, ankara oto kurtarıcı, ankara oto kurtarma

 

Ankara’da oto çekici olarak Sizden istediğimiz Aracınız nerede kaldıysa bizi arayın kurtaralım , Ankara oto kurtarma ve yol yardım

Bizi günün her saatinde arayabilirsiniz. Uzun yol nakliyesi için firmamızdan fiyat almadan araç taşıması yaptırmamanızı öneririz.

Gece veya gündüz arayabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız.

0541 235 94 46

Ankara oto çekici ve oto kurtarıcı
Ankarada çekici, ankarada oto kurtarma

Ankara yol yardım olarak sadece bireysel hizmet sunmuyoruz. Ayrıca kurumsal olarak da siz değerli müşterilerimize uygun yol yardım fiyat paketleri ile de seçenekler sunuyoruz.

Bunun için bizlere araç sayınızı ve taleplerinizi iletmeniz yeterli.

Birde sadece otomobillere ya da hafif ticarilere hizmet vermiyoruz.

Bunun  dışında ticari, ağır ticari ve motorsiklet sınıfından tüm motorlu araç gruplarına hizmet sağlıyoruz.

Bursa oto kurtarma

Büyükşehir belediyesi statüsünde olan ve otoyollarla birbirine bağlanan illerimizde hem ücretli yollarda hem de ücretsiz yollarda ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz gerekli bilgi ve eğitimleri alarak sahaya inmektedirler.

Ayrıca çağrı merkezimiz üzerinden de yol yardım poliçesine sahip müşterilerimize de telefonla 7/24 canlı destek hizmeti sunuyoruz.

Türkiye’nin her yerinden günün herhangi bir anında 0541 235 94 46 numaralı çağrı merkezimizi arayarak Oto Kurtarma talebinde bulunabilirsiniz.

Ankara oto çekici ve yol yardım
Ankara’da oto çekici, ankara’da oto kurtarma, 

Firma olarak Türkiye’nin her yerinde oto kurtarıcı hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Özellikle Ankara başta olmak üzere bir çok büyükşehir ve ilde kurtarıcı hizmeti vermektedir.

Oto çekici, acil çekici, çekici alanında uzman ekibimizle araçlarınızı vakit kaybetmeden en yakın servise ya da dilediğiniz yere çekiyoruz.

Profesyonel iş ortaklarımız ile İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Konya gibi büyükşehirlerimiz başta olmak üzere

Sabit kasa, kayar kasa ve ahtapot araçlarımızla oto kurtarıcı taleplerinize çözüm üretiyoruz.

Seyahatiniz esnasında arızalanan ya da kaza yapan araçlarınız için artık En Yakın Kurtarıcı nerede diye dert etmenize gerek kalmadı.

Türkiye’nin her yerinden kaza ya da arıza sonucu tamir olması gereken araçlarınız yerinde onarım ve servis imkânı ile onarılarak yolculuğunuza devam etmenizi sağlıyoruz.

Otomobil, hafif ticari ya da ticari sınıfındaki tüm araçlarınız için donanımlı kurtarıcı araçlarımızla sizlere hizmet veriyoruz.

En yakın kurtarıcı hizmeti almak isteyen müşterilerimiz günün her saatinde çağrı merkezimizi arayarak bizlere ulaşabilirler.

ankara oto kurtarıcı ve yol yardım
Ankara çekici, ankara oto kurtarma

 

ETİKET: Ankara oto kurtarma, ankara oto çekici, ankara oto kurtarıcı, ankara yol yardım, Ankara araç yol yardım, ankara araba yol yardım, ankara araç çekici, ankara araç kurtarıcı, ankara araç kurtarma, ankara acil çekici, ankara ucuz çekici, ankara çekici firması, ankara araba çekici, ankara yol yardım firması, oto kurtarma ankara, oto kurtarıcı ankara, oto çekici ankara, yol yardım ankara, araç çekici ankara, oto kurtarıcı firması ankara, ankara kurtarıcı firması, oto çekici firması ankara,  bursa oto çekici