Blog-y

Ankara çekici ve Ankara oto çekici ile Ankara oto kurtarma ve Ankara yol yardım Firması

Ankara Çekici firmamız Siz değerli müşterilerine geniş hizmet ağı, uzman ve tecrübeli personeliyle Ankara’nın neresinde olursanız olun 7/24 oto çekici hizmeti veriyoruz. Üstelik öyle uzun uzadıya beklemelere son tecrübeli çağrı personelimizle talebinize çok kısa bir süre içinde yanıt vererek konumunuza en yakın ekibimizi dakikalar içerisinde size gönderiyoruz.

ankara çekici ve ankara oto çekici
Ankarada çekici, ankarada oto çekici, ankarada oto kurtarıcı, ankarada oto kurtarma, ankarada yol yardım

Üstelik kaskonuz ya da bir yol yardım paketinizin olup olmaması önemli değil. Size hem zamandan hem de paradan tasarruf ettirmek için en uygun çekici hizmetini veriyoruz. Gece gündüz demeden, dur durak bilmeden siz müşterilerimizin rahatı için çalışıyoruz.

Aracınızla seyahatiniz esnasında ya da trafikteyken oluşabilecek herhangi bir arıza ya da kaza gibi durumlarda anlık konumunuz alınarak size en yakın olan oto çekicimizi yönlendiriyoruz.

Ankara’da oto çekici ve Ankara’da çekici ile Ankara’da oto kurtarma, Ankara’da oto kurtarıcı ve Ankara’da yol yardım Firması ve Firmaları olarak Hizmet vermekteyiz

Oto Çekici Çağır

Araç sahiplerinin zor durumda kalmamaları için tüm Türkiye’de tek numara uygulamasına geçtik. Bundan böyle Ülkemizin neresinde olursanız olun 0541 235 9446 numaralı çağrı merkezinden dilediğiniz hizmeti talep edebilirsiniz.

ankara çekici ve ankara oto kurtarma
Ankara çekici, ankara oto çekici, ankara oto kurtarıcı, ankara oto kurtarma, ankara yol yardım

Firma olarak müşterilerimizin hem paradan hem de zamandan tasarruf etmelerini prensip haline getirdik. Bizi aracınızla ilgili tüm sorunlarda günün her saatinde arayabilirsiniz.

Farklı illerdeki fiyat politikalarından dolayı çağrı merkezi olarak fiyat vermiyoruz. Ancak en uygun fiyat garantisi ile işlerinizi çözüyoruz. Bunun için uzman ve tecrübeli ekibimiz sizlere en hesaplı fiyat çalışmasını yapmaktadır.

Bazı illerde oto çekici firmaları açılışı 100 TL ve her kilometre başına da 5 TL gibi bir rakam belirleyerek müşterilerine sunmuştur.

Çekici Araçları

Herhangi bir trafik kazası ya da araç arızası durumunda aracınıza en uygun çekicimizi sizlere yönlendiriyoruz.

Firmamız sadece otomobil sınıfında olan araçlara değil hafif ticari ve ticari sınıfında olan araçlara da çekici hizmeti sunuyor.

ankara çekici ve ankara oto kurtarıcı
Ankara’da çekici, ankara’da oto çekici, ankara’da oto kurtarıcı, ankara’da oto kurtarma, ankara’da yol yardım

Ankara oto taşıma firması, Ankara oto kurtarıcı firmaları, Ankara’da oto kurtarma firmalar ve Ankara oto yol yardım hizmeti iletişim numaraları Araç çekme ile Araba taşıma

Bazı çözüm ortağı firmalarımızın araç sınıfında kayar kasa çekici, sabit kasa çekici ya  da ahtapot diye tabir ettiğimiz çekici çeşitleri yer almaktadır.

Kaza ya da arıza durumuna göre çağrı ekibimiz olay yerine en uygun aracın yönlendirilmesi için azami gayret göstermektedir.

Refüje yuvarlanan ya da yol dışına çıkan araçlarımızın tekrar yola çekilmesi için de her çekicimizde mutlaka elektrikli ve motorlu imece ırgatlar bulunmaktadır. Bursa oto kurtarıcı

Değerli kullanıcımız ister cepten isterseniz netten aracınızla ilgili yaşayacağınız tüm sorunlar için bizlere günün her anında ulaşarak çekici talep edebilirsiniz.

ankara çekici ve ankara yol yardım
Çekici ankara, oto çekici ankara, oto kurtarma ankara, oto kurtarıcı ankara- yol yardım ankara